EST

Ettevõttest

Sponsorlus

Rakvere panus ühiskonda

Eesti suurima toiduainetööstusena on AS HKScan Estonia jaoks tähtis anda oma panus ühiskonna arengusse, toetades erinevate ettevõtmiste kordaminekut ning edendada kohaliku toidu, toidutööstuse ja põllumajanduse arengut. AS HKScan Estonia vastutuseks on juhtida ettevõtet majanduslikult vastutustundlikult, pidades silmas pikaajalist perspektiivi ning investeerides teenitud kasumit tootmise jätkusuutlikkusse. Eelnevast lähtub ka ettevõtte sponsorlusstrateegia.

Meie prioriteetideks sponsorluses on:

 • Toidukultuuri edendamine
  Hoolitseme Eesti toidukultuuri edendamise eest. Oleme juba aastaid aidanud kaasa toiduvalmistamise võistlussarja Eesti Meistrivõistlused Grillimises – Grillfest läbiviimisele, olles ribi grillimise vooru peatoetajad. Lisaks toetame mitmete kokaraamatute väljaandmist, et aidata kaasa toidukultuuri edenemisele igas Eestimaa kodus.
 • Sport
  Oleme aastaid olnud kohaliku korvpalliklubi Rakvere Tarvas suursponsoriks.
 • Kohalik kultuur ja üritused
  Toetame juba aastaid Rakvere Teatri tegevust. Samuti oleme õla alla pannud mitmete kohalike ürituste läbiviimisele: 2008. aastal toetasime Rakvere linnas toimunud Sumo Maailmameistrivõistlusi ning viimastel aastatel oleme toetanud Rakveres toimuvat Ööjooksu, Meeste Tantsupidu ning Punklaulupidu.
 • Suurpered
  Oleme toetanud pikki aastaid kohalikke abivajavaid suurperesid.

 

Lisainfo:

Sigrid Saareoks

Sigrid.saareoks@hkscan.com