EST

Ettevõttest

Ettevõttest

Rakvere on Eesti tuntuim ning armastatuim liha ja lihatoodete kaubamärk. Rakvere usub tasakaalustatud tervislikku toitumisse, mille üheks oluliseks osaks on lihatoidud. Nauding maitsvast traditsioonilisest toidust, mis on valmistatud just Eesti inimeste maitse-eelistusi arvestades, on Rakvere ülim eesmärk. Samuti usub Rakvere, et Eesti oleks parem paik, kui koos söömise traditsioonid ikka au sees püsiksid. Rakvere teeb kõik, et sellele kaasa aidata – hea maitse toob inimesed kokku, koondab pereliikmed ja sõpruskonnad ühise söögilaua taha ning tugevdab pere- ja sõprussidemeid.

Eesti Siga on Rakvere kvaliteedimärk, mis näitab, et tooted on valmistatud heast ja kvaliteetsest Eestis kasvatatud sigade lihast. Rakverel on üle Eesti 24 seafarmi: anname tööd nii Eesti seakasvatajatele kui ka teravilja- ja söödatootjatele ning toetame sel moel Eesti maaelu edenemist. Kõige parem on aga see, et nii jõuab Eesti inimeste lauale alati värskeim ning kvaliteetseim kodumaine sealiha. Ja sealiha on eestlased alati armastanud, uhkelt pidulauale kandnud ja argipäeval leiva kõrvale võtnud.

HKScan muudab elu maitsvamaks – täna ja tulevikus. Soovime kasvada mitmekülgseks toiduettevõtteks, kelle vastutustundlikult valmistatud ning maitsvad tooted on tarbijate mitmekesise toitumise osa. Nii argipäevadel kui ka erilisematel hetkedel. HKScanis töötab 7000 spetsialisti, kellel on enam kui saja-aastane kogemus kohaliku toidu tootmisel. Meile tähendab vastutustundlikkus pidevat toidutootmise arendamist ning konkreetseid tegevusi kogu väärtusahelas. HKScani eesmärk on toidu tootmine alates loomakasvatusest kuni tarbijateni muuta süsinikuneutraalseks hiljemalt 2040. aasta lõpuks. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Eestis, Lätis, Leedus ja Taanis. Turustame oma tooteid populaarsete kaubamärkide all, nende hulgas HK, Kariniemen, Via, Scan, Pärsons, Rakvere, Tallegg ja Rose. Koostöös strateegiliste partneritega oleme tuntud ka Kivikylän, Tamminen ja Boltsi kaubamärkidega. Börsil noteeritud HKScani netokäive oli 2020. aastal 1,8 miljardit eurot.

 

AS HKScan Estonia on 2019. aastal Rakvere lihatööstuses läbi viimas digidiagnostika analüüsiprojekti, mis aitab ettevõttel parendada, lihtsustada ja ühtlustada äriprotsesse ning tarneahelat tsentraalselt juhtida.