EST

Ettevõttest

Ettevõttest

Rakvere on Eesti tuntuim ning armastatuim liha ja lihatoodete kaubamärk. Rakvere usub tasakaalustatud tervislikku toitumisse, mille üheks oluliseks osaks on lihatoidud. Nauding maitsvast traditsioonilisest toidust, mis on valmistatud just Eesti inimeste maitse-eelistusi arvestades, on Rakvere ülim eesmärk. Samuti usub Rakvere, et Eesti oleks parem paik, kui koos söömise traditsioonid ikka au sees püsiksid. Rakvere teeb kõik, et sellele kaasa aidata – hea maitse toob inimesed kokku, koondab pereliikmed ja sõpruskonnad ühise söögilaua taha ning tugevdab pere- ja sõprussidemeid.

Eesti Siga on Rakvere kvaliteedimärk, mis näitab, et tooted on valmistatud heast ja kvaliteetsest Eestis kasvatatud sigade lihast. Rakverel on üle Eesti 24 seafarmi: anname tööd nii Eesti seakasvatajatele kui ka teravilja- ja söödatootjatele ning toetame sel moel Eesti maaelu edenemist. Kõige parem on aga see, et nii jõuab Eesti inimeste lauale alati värskeim ning kvaliteetseim kodumaine sealiha. Ja sealiha on eestlased alati armastanud, uhkelt pidulauale kandnud ja argipäeval leiva kõrvale võtnud.

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte. Meil töötab üle  ligi 7200 spetsialisti, kes pingutavad igapäevalt, et teenindada maailma kõige nõudlikumaid tarbijaid, hoides kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas HK®, Scan®, Rakvere®, Kariniemen®, Rose®, Pärsons® ja Tallegg®. HKScani kliendid on jaemüügi-, toitlustus-, tööstus-, ja ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Ekspordime oma tooteid ligi 50 riiki. HKScani netokäive oli 2018. aastal 1,7 miljardit eurot.

 

AS HKScan Estonia on 2019. aastal Rakvere lihatööstuses läbi viimas digidiagnostika analüüsiprojekti, mis aitab ettevõttel parendada, lihtsustada ja ühtlustada äriprotsesse ning tarneahelat tsentraalselt juhtida.