EST

Kampaaniad

Ameerikapärased maitsed kodumaistest koostisosadest

Grillihooajal on Taste Of America sari juba viimased aastad üks eestlaste armastatumaid. Seetõttu toome selleks grillhooajaks mitmeid eriti häid ja mahlaseid uudistooteid. Loomulikult naasevad poeletidele ka mõned suuremad lemmikud nagu Boston butt steik tammesuitsuses marinaadis grill-liha ja jalapeno-cheddari grillvorstid.

Tähelepanelikumad Taste Of America austajad märkavad nüüd pakendil ka lihtsat vürtsikuse mõõdikut ehk kolme piprakauna skaalat. Selle lisasime ikka selleks, et meelepärase vürtsikuse tasemega toote valimine oleks veelgi kergem. Kui Taste of America pakendil piprakaunade märgid puuduvad, siis on tegemist tootega, mis on maitselt mahe ja vürtsita.

Piprakaunade olemasolul on lihtsaimaks juhendiks teadmine, et üks piprakaun annab märku vürtsikast järelmaitsest, kaks piprakauna vürtsi tundmisest juba söömise ajal. Kolme piprakaunaga toodet sel grillihooajal Taste Of America tooteseeriast (veel) ei leia.

Mahlasest sealihast uhiuued AMERICAN BBQ GRILLVORSTIDELE annavad iseloomu kergelt magus ja suitsune ameerikapärane BBQ ja näpuotsaga lisatud tšillihelbed. Vorstid sobivad ideaalselt inimesele, kes otsib uusi, põnevaid ja julgeid maitseid! Vorstid valmivad grillil kuue minutiga.

Ameerikapärastest maitsetest inspireeritud ja ehtsa barbeque-hõnguga KERGELT VÜRTSIKAS BBQ ŠAŠLÕKK on tehtud käsitsi lõigatud seakaelakarbonaadi tükkidest. BBQ maitseainesegu ja suitsutuspreparaat annavad isegi tavalist grilli kasutades tõelises BBQ ahjus, elusal tulel küpsetatud liha maitse.

Ameerikapärastest maitsetest inspireeritud suitsuse mahedamaitselise BBQ VIRSIKU GRILL-LIHA teeb pehmeks naturaalne virsikupüree, mis omakorda annab kergelt magusa nüansi.

Keskmiselt vürtsikas ja kergelt magus-hapu aromaatne BBQ ANANASSI-JALAPENO GRILL-LIHA sobib teravust otsivale gurmaanile.

Jalapenoga kergelt vürtsitatud sealihast BBQ BURGER sisaldab rohkelt erinevaid köögivilju, ürte ja vürtse nagu näiteks suitsutatud koriander ja must pipar. Grillil või pannil valmsitades piisab kui küpsetada kaheksa minutit ühelt poolt ja kaheksa minutit teiselt poolt.

Proovi ameerikapäraseid maitseid!

Rakverelt