EST

Kampaaniad

Uued pannivalmis Easy to Fry liharibad Rakverelt

Rakvere liharibad Easy to Fry

Easy to Fry – lihtsalt prae!

Rakvere valikust leiab ka sel hooajal Easy to Fry seeria liharibad! Valgurikkad kvaliteetsest kodumaisest pannivalmis sealihast ribad on ülimugavad kasutada ja teevad meie kõigi jaoks toiduvalmistamise imelihtsaks, et saaksime säästa väärtuslikku aega ja energiat muudeks igapäevategevusteks. Easy to Fry liharibad on hinnatud kõrge toiteväärtuse, funktsionaalsuse ja kiire valmistamise poolest, on valmistatud ainult kodumaisest ja kvaliteetsest taisest sealihast ning otseloomulikult ilma maitse- ja lõhnatugevdaja E621-ta.

Seeria valikust leiad kaks kokkamisinspiratsiooni pakkuvat maitset:

Seafileeribad köögiviljadega on valmistatud eestimaisest sea välisfileest, millel seltsiks erinevad köögiviljad, näiteks kartul, porgand, roheline uba. Suurepärane kõhutäis kogu perele kiireteks argiõhtuteks!

Seafileeribad mango-tšilli kastmes on valmistatud eestimaisest sea välisfileest. Aasia köögist inspiratsiooni saanud ehtsast mangopüreest kaste on kergelt tšillise maitsenüansiga ning meelt mööda nii pere pisematele kui suurematele!

Mõlemad seafileeribad valmivad pannil vaid 8 minutiga. Söö sellisena või valmista kõrvale endale meelepärane lisand, nagu riis, pasta või värske salat. Igal juhul valmib maitsev toit nagu naksti: ava pakk, vala pannile, lihtsalt prae ja naudi!