EST

Kampaaniad

Grilliv Eesti

LIHAKAS_GRILL_sisubanner_EST_680x375

Meie oleme grillijad. Avatud ja sõbralikud inimesed, kes ei salli grillimatust silmaotsaski, sest grillimatusele ei tohiks olla meie Eestis kohta. Meie usume, et erinevus rikastab. Ka meie toidulauda. Me usume, et õigus olla ja saada grillitud on kõigil. Igal vorstil. Igal lihal. Jah, isegi baklažaanil! Ja mis puudutab seda naabri aiast tulevat tossu, siis mis seal ikka … Harjuge ära!

Kui Sinagi tunned seletamatut kihu hirmsasti grillida, siis ära hoia ennast tagasi, vaid liitu meie, ehk grilliva Eestiga!

Alustuseks proovi meie lihameistrite selle kevade uusi meistriteoseid – rikkalikult maitsestatud seavälisfileest tomahook-steiki iseloomuliku pika kondiotsaga ning ülipehmet ja mahlast BBQ-marinaadis seasisefileed. Grillile panemist ootavad ka meie uued vähendatud soolasisaldusega 50/50 köögiviljadega poolsuitsutatud grillvorstid naturaalses seasooles, milles võrdselt liha ja köögivilju ning mitte ühtegi E-ainet.

Põhjust rõõmustada on ka Lihaka sarja sõpradel, sest oleme täiendanud Lihaka grilltoodete sarja. Grillile maandumist ootavad rohke lihaga mahlased Lihaka grillribid, mille maitsestasime köömnete, paprika, küüslaugu, pipra ning majoraaniga. Kõrvale sobivad ideaalselt aga Lihakad toorvorstid musta küüslauguga – mõnusalt mahedad sealihast grillvorstid eheda musta küüslauguga naturaalses lambasooles. Ikka ilma ühegi E-aineta. Lase hea maitsta!