EST

Kampaaniad

Kena grilliaeg on käes!

Saslokid_RLK_sisubanner_680x375_Est

Sellel grillihooajal üllatab Rakvere grillisõpru kahe täiesti enneolematu tootega: barbecue-marinaadis ”Seatiibade” ning eelküpsetatud kirsisuitsuses marinaadis ”Seatiibadega”. Intrigeeriva nimetuse ”Seatiivad” taga on seakoot, mida on seni teenimatult vähe toiduvalmistamisel kasutatud. Võtsime Rakvere lihakombinaadi lihalõikuses kasutusele spetsiaalse lõikusskeemi ja ”Seatiivad” lõigatakse seakoodist käsitööna. Ülimalt maitsvast taisest seakoodilihast valmistatud ”Seatiivad” lisavad uudset värskust ninast sabani toidufilosoofiasse. Välimuselt sarnanevad ”Seatiivad” broileripoolkoibadega: pindluu on ümbritsetud väherasvase ja õrna koodilihaga ning kondiots on puhastatud. Kuid maitsevad sama hästi kui searibi.

Häid uudiseid on ka šašlõkisõpradele – tootevalikusse lisandusid juustumarinaadis šašlõkk Cheddari juustu ja maitsestamata jogurti marinaadis ning klassikaline Kaukaasiapärane šašlõkk, kus maitset annavad tomat, must pipar, sibul, vürtsköömen, koriander ja tšilli.

Ka Lihaka sarja austajad võivad grillid kuumaks ajada, sest nüüd on Lihaka seeriasse lisandunud uued eriti liharikkad poolsuitsu-grillvorstid, mis sisaldavad lausa 80% sealiha. Lihaka grillvorstide maitse on viimistletud pipra, küüslaugu ja koriandriga. Paraja pikkusega vorstid ei sisalda ühtegi E-ainet ning särisevad kuumal grillil kiirelt valmis!