EST

Kampaaniad

Kogu pere grilliklassikud Rakverelt

Ühel õigel grillimeistril on alati varuks häid ja klassikalisi maitseid. Ja neid on Rakverel grillihooajal külluslikult!

Perešašlõkk sibula ja äädikaga 600g – Lihtsuses peitub võlu – iseloomustab seda tagasihoidlikku ja taskukohast klassikut. Mahedalt äädikane ja mõnusalt sibulat, maitseb kogu perele.
Kauaküpsenud Rakvere ribi 900g – Pikk küpsetusaeg madalal temperatuuril on muutnud ribiliha eriti pehmeks samas säilitanud toote mahlasuse. Maitsebuketilt kõige mahedam meie kauaküpsenud ribide valikus.
Rohke juustuga grillvorstid 400g – Mahlased ja tõenäoliselt kõige juusturikkamad grillvorstid sel hooajal – juustusisaldus tervelt 15%!
Pere grillvorstid 400g – Klassikaline ja taskukohane, suure valgusisaldusega, kõige paremas mõttes tavaline grillvorst, mis maitseb kogu perele.

Lisaks uutele toodetele leiab iga grillisõber klassikalisest grilliseeriast tuttavaid maitseid: Rakvere Mustikasaslõkk 900g, Keefirimarinaadis šašlõkk 900g, Äädikamarinaadis šašlõkk 900g, Kaukaasiapärane grill-liha seavälisfileest 600g.

Grill- ja toorvorstide hulgast leiad ka oma juba tuttavad lemmikud: Lihakas šašlõkivorstid 400g, Lihakas basiiliku-sidruni toorvorstid 400g, Tomati-juustu toorvorstid 400g, Maitselt mahedad toorvorstid ploomidega 400g ja Šašlõki toorvorstid 400g.

Grillihooaja klassikutega võid olla kindel, et Sinu grillipeol on maitse, mis ühendab!