EST

Kampaaniad

Kõht täis kaukaasia moodi. Uhkelt.

Mis tuleb silme ette, kui keegi mainib Kaukaasiat? Mäed? Õige. Seepärast ongi nii, et kui tahad süüa Kaukaasia moodi, siis peab ka toitu laual olema Kaukaasia moodi. Ehk terve mägi! Et saaksid kõhu täis süüa uhkelt nagu Kaukaasias, oleme Sulle grillimiseks valmis sättinud just need tõelised kaukaasiapärased grillihitid.

Kaukaasiapärase šašlõki jaoks lõikasid meie lihameistrid seakaelakarbonaadi käsitsi kuubikuteks ja maitsestasid Kaukaasia traditsioonide järgi sibula ja musta pipraga, lisaks peotäis murulauku, peterselli, küüslauku ja erinevaid pipraid.

Armeenia grillsteikide jaoks valisime mõnusalt taised lihalõigud, mille juba eelnevalt vasardasime, et liha jääks grillil mõnusalt mahlane. Maitse timmisime paika erinevate piparde, küüslaugu, paprika, majoraani, muskaadi ning peterselliga ja pehmust lisab sutsuke rapsiõli.

Suitsuahjus uhke kuldpruuni välimuse saanud naturaalses seasooles mõnusad kaukaasiapärased šašlõkivorstid on tummiselt sealiha täis (91%). Kaukaasiapärast maitset annavad sibul, küüslauk ja petersell.

Proovi nüüd ja kohe kõiki!