EST

Kampaaniad

Legendaarsed kogu pere grilliklassikud ikka Rakverelt

Ühel õigel grillimeistril on alati varuks häid maitseid. Ja neid on Rakvere grillihooajal külluslikult! Lisaks Ürt&Grill, Taste of America ja Lihakas grillitoodetele leiab iga grillisõber Rakvere grillitoodete seast legendaarseid kogu pere südamed võitnud ehedaid ja klassikalisi maitseid.

Ka sel hooajal leiab Rakvere klassikalisest grilliseeriast maitseid iga grillisõber:

Kogu pere lemmik mustikamarinaad on kindlustanud koha tarbijate südametes. Nr1 grill-ribi on endiselt Rakvere mustikamarinaadis ribi, nr1 grill-liha on endiselt Rakvere mustikamarinaadis grill-liha ja nüüd leiad Rakvere šašlõkkide valikust lisaks Eesti lemmikuimale grill-lihale ja grill-ribile ka mustikašašlõki, mis on valmistatud seakaelakarbonaadist ja ehedast mustikapüreest. Rikkalikus marinaadis on täidlane magus-hapuka maitse tasakaal. Maitseb nii suurtele kui väikestele grillisõpradele! Garanteeritult!

Suveks on lettidel tagasi ka varasemate hooaegade parimad grill-lihad ja šašlõkkide klassikud: keefirimarinaadis šašlõkk, äädikamarinaadis šašlõkk ja kaukaasiapärane šašlõkk. Klassikutega võid kindel olla, et kuumal grillil valmivad meistri käe all parimad maitsed, mis viivad lausa keele alla.

Haara kaasa legendaarsed maitsed!

Rakverelt