EST

Kampaaniad

Maitseb nagu kodus tehtud. Või isegi paremini!

Teada on, et väljend „Nagu kodus tehtud“ tähendab alati midagi lihtsat, samas väga maitsvat, tuttavat ja toitvat. Täpselt seda Rakvere uus valmistoidusari Kodused maitsed ongi.

Keskkonnasõbralikud, 100% taaskasutatavast materjalist pakendid sisaldavad kõigest 3 minutiga soojendatavat einet ühele, mille valmistamisel on kasutatud ainult 100% eestimaist liha.

Oma lemmiku leiab valmistoitude seast igaüks. Kontori lõunapausiks või soojaks õhtusöögiks, siit leiad endale sobiva söögi, mis maitseb nagu kodus tehtud. Või isegi paremini!

Meie valikus on korralikke kõhutäisi, väherasvasemaid kanaroogasid figuurisõpradele ja ka laktoosivabasid roogasid. Vaata ise järele!

 

Säilitusainete- ja laktoosivaba eestimaisest seahakklihast valmistatud mahlased kapsarullid kuldsete ahjukartulite ja mõnusalt koorese laktoosivaba tillikastmega.

Väherasvane ja säilitusainetevaba eestimaise kanahakklihaga täidetud mahlased kapsarullid juurviljapüreega. Kapsarullide lisandiks rõõsa koorega valmistatud juurviljapüree kartulist, porgandist ja kaalikast.

Säilitus- ja värvainetevaba eestimaisest seavälisfileest praad hapukapsa, sinepise kastme ja ahjukartuliga. Traditsiooniline ahjuliha kergelt krehvtise sinepise koorekastme, praekartuli ja mahlase hapukapsaga.

Säilitusainete ja E621 vaba eestimaisest mahlakast seahakklihast kodune lasanje durum-nisujahu lehtedega, valge kastme ja tomatikastmega.

Säilitusainete- ja laktoosivaba suitsukanapasta juustukastmes. Suitsukanapasta valmistamisel on kasutatud eestimaist suitsutatud kanaliha, millele on lisatud rikkalik ja kreemjas juustune laktoosivaba rõõsa koore kaste ja durum-nisujahust pasta.

Säilitusainete- ja laktoosivaba seamaksakaste tatra ja köögiviljadega. Eestimaised seamaksaribad tomatises laktoosivabas rõõsa koore kastmes. Lisandiks keedetud tatar, aurutatud porgandiste, brokoli ja aedubadega.

Värvainetevaba ja väherasvane eestimaisest kanafileest wokiroog apelsinikastme ja riisiga. Ingveri-apelsinikastmesse vokitud eestimaised kanafileeribad koos mõnusalt krõmpsu aurutatud kapsa, bambusevõrsete, paprika, porru ja sibulaga.

Mine uudistama ja leia oma lemmikud Kodused maitsed!