EST

Kampaaniad

Pühadeks parimat!

Pühade ajal on eestlased ikka armastanud panna lauale vaid kõikse paremat. Just selleks ongi loodud meie eestimaisest sealihast kergesti valmivad mahlased ja maitsekad pühadepraed ja põnevate maitsetega pühadevorstid. Uudista uusi maitseid ja leia enda lemmikud!

Oleme teinud valiku parimatest uudismaitsetest, mida soovitame kindlasti proovida:

Parim jõulupraad 2021 tiitli pälvinud Ploomidega seakaelakarbonaad, millele annavad maitseküllust marinaadile lisatud ehedad ploomid ja jõululikud vürtsid.

Mõnusalt mahlased ja 80% lihasisaldusega Lihakas ahjuvorstid karulauguga, millele lisavad põnevat maitsenüanssi lisaks karulaugule ka küüslauk, sibul ja must pipar.

Verivorste suurematele ja väiksematele sõpradele- pühademeeleolulise magushapuka kombinatsiooniga verivorstid jõhvikamoosiga ja kõrvitsakuubikutega täidetud miniverivorstikesed kõrvitsaga.

Kõik pühadelaua ahjupraed ja -vorstid on valmistatud ainult parimast eestimaisest toorainest, ilma maitsetugevdaja E621-ta ja valmivad kiiresti. Hoolitseme selle eest, et pühade ajal kuluks vähem aega kokkamisele ja rohkem aega perele.

Pühadeks parimat.

Rakvere