EST

Kampaaniad

Taste of America! Ameerikapärased maitsed Rakverelt

 

“Taste of America”  on Rakvere tootesari, mis toob koju kätte tükikese tõelisest Ameerika grillikultuurist – julged, üllatavad ja tugevad maitsed on selle sarja peamisteks märksõnadeks. “Taste of America” sarja alla on lisandunud selleks hooajaks mitmed uued ja põnevad maitsed kuid loomulikult naasevad poelettidele ka mõned eelmise hooaja lemmikud nagu Kergelt vürtsikas BBQ šašlõkk 900g ja Jalapeno-suitsujuustu toorvorstid 400g.

Uue maitsena tasub kindlasti proovida  Jim & Cola grill-liha 500g ja Jim & Cola grill-ribi 800g. Selles marinaadis kohtuvad kaks tõelist Ameerika klassikut: Jim Beam burboon ja Coca-Cola ning pakuvad tõelise maitseplahvatuse. Karamelline koola ja maisine viski annavad kaelakarbonaadist lõigatud grill-lihale ning ribidele magus-kleepuva ja küllusliku tulemuse.

Boston butt steik BBQ-marinaadis 500g – Ameerika BBQ-kultuuris armastatud Boston butt või pork butt on sealiha väärttükk, mis lõigatakse seaesiosast. Selle mõnusalt mahlase seaabaliha steigi külluslikus BBQ-marinaadis on tunda suitsust mekki ning koos salatiga on steik ideaalne roog grillipeole.

Taste of America Smoky BBQ grillvorstid 340g toovad tükikese Ameerikat sinu grillipeole! Sealihast tõeliselt mahlaste grillvorstide maitses tunned mõnusat tammesuitsu ja kergelt magusat barbequed, mida täiustab õrn tšillinoot.

Sel hooajal pakume ka õiget grillvorsti tõeliselt teravate elamuste armastajatele – Habanero-suitsujuustu grillvorstid 340g. Sealihast mahlaste vorstide igas ampsus tunned maailma üht tuliseimat tšillit – habanero pipart, maitset täiustab kreemine suitsujuustu mekk.

 

Proovi ameerikapäraseid maitseid!
Rakverelt