EST

Kampaaniad

Taste of America – ameerikapärastest maitsetest inspireeritud grilltoodete sari Rakverelt!

Taste of America – ameerikapärastest maitsetest inspireeritud grilltoodete sari Rakverelt!

Ameerikas on kõik suurem, sest suur, see tähendab ju rohkem! Grillides suurelt, ehk Ameerika moodi, saad samuti kõike rohkem. Ka rohkem maitset. Sa saad korraga nii mõnusalt tammesuitsu kui terakest tšillit, sutsuke soolast ja kergelt magusat.

Eelmise aasta tõeline hitt, American tammesuitsuses marinaadis šašlõkk, on tagasi ja pärjatud 2019. aasta Eesti parima lihatoote auhinnaga!

Kolm uut grillsteiki! Pehme ja taine ameerikapärane ribeye-steik on lõigatud kondita seavälisfileest, millele annavad maitset tomat, sinep, tšilli, küüslauk, sibul ja vürtsid. Ehedas barbecue-marinaadis taine Route 66 grillsteik on lõigatud sea tagaosa sisetükist. Kergelt magus-vürtsikale ja suitsusele marinaadile annavad maitse küüslauk, koriander ja Cayanne’i pipar. Ameerika traditsioonide kohaselt kondiga seavälisfileest lõigatud paksema ja mahlase cowboy-steigi maitses on tunda tomatit, sinepit, tšillit, küüslauku, sibulat ja erinevad vürtsid.

Põnevaks uudiseks on ameerikapärase maitsestusega kuivmarinaadis Kentucky baby back miniribid, millele annavad eriliselt mõnusa maitse pruun suhkur, soja ja röstsibul.

Ära ei ole me unustanud ka grillvorstisõpru, kellele pakume uuel hooajal ameerikapärase maitsestusega kergelt magus-vürtsikaid ja suitsuse maitsenüansiga American grillvorste.

Nii et grill big! Grilli suurelt!