EST

Kampaaniad

Taste of America! Grillige suurelt!

Taste of America – ameerikapärastest maitsetest inspireeritud grilltoodete sari Rakverelt!

Ameerikas on kõik suurem, sest suur, see tähendab ju rohkem! Grillides suurelt, ehk Ameerika moodi, saad samuti kõike rohkem. Ka rohkem maitset. Sa saad korraga mõnusalt barbecue-maitset ja krehvtist sinepit, sutsuke soolast ja kergelt magusat.

Selleks suveks on Taste of America seeriasse lisandunud kolm uut sinepises BBQ-marinaadis grillilemmikut: sinepised BBQ-toorvorstid lambasooles, sinepises BBQ-marinaadis grill-liha seakaelakarbonaadist ning sinepises BBQ-marinaadis šašlõkk seakaelakarbonaadist, mille meie lihameistrid on käsitsi parajateks kuubikuteks lõiganud.

Uustulnukad on saanud inspiratsiooni Lõuna-Carolina BBQ-kultuurist. Ka kuldseks BBQ-ks nimetatud maitsekombinatsioonis kohtub sealiha magushapuka ja vürtsika marinaadiga, kus sinep on peamine maitseandja ning maitseid täiendavad küüslauk, kurkum, petersell, tüümian, rosmariin ja mädarõigas.

Pettuma ei pea needki, kes Taste of America sarja austajad juba on. Jätkuvalt pakume ka ülimalt pehmet ja mahlast eelküpsetatud ameerikapärast BBQ-ribi, American grillribisid, Boston butt steike ning toorsuitsupeekoni vardaid.

Nii et grill big! Grilli suurelt!