EST

Kampaaniad

Ürt & Grill – ehe ja ürdine eestimaine grill

Ürt&Grill – ehedatest eestimaistest maitsetest tulvil tunnustatud grill-tooted.

 

Ürt&Grill sarja tooted on inspireeritud Eesti suvest ning meile südamelähedastest maitsetest. Tooraineks kasutame vaid parimat liha – Eesti farmides kasvanud sigadelt, mille lõikame käsitsi parajateks kuubikuteks. Tooted on liharohked, kus kasutame pigem vähem, kuid maitseküllast marinaadi või lausa kuivmarinaadi, samas austades väärt toorainet ning lastes ka sealihal endal särada.

Sel suvel leiab kaupluste riiulitelt eelmisel suvel esmaesitluse saanud Rabarberi-mündi vardalihaga, mis võitis 2022. aastal Oma Maitse eripreemia võitja – Parim soe lihatoode. Võidulugu jätkus ka sel aastal, kui Eesti Toiduliidu korraldatud Eesti parima toiduaine võistlusel pälvis Ürt&Grill Rabarberi-mündi vardaliha 600g lausa kolm auhinda: Aasta parim lihatoode, Kaupmeeste lemmik ning kogu võistluse grand prix ehk Eesti Parim Toiduaine 2023. Ainulaadne ja värskendav uudistoode. Samuti tõi žürii esile meeldiva rabarberi ja mündi maitse ning tasakaalustatud koosluse. Kiita sai ka pehme liha ning meeldiv mündiaroom. Pakend hinnati moodsaks, stiilseks ning pilkupüüdvaks. Lisaks toodi esile erinevate küpsetamisviiside märkimist pakendi tagaküljel.

 

Ürt&Grill Rabarberi-mündi vardaliha – Unikaalse retseptiga, erilise ja eheda maitsestusega kuivmarinaadis käsitsilõigatud seakaelakarbonaadist vardaliha, mille lihasisaldus on lausa 95%. Karges marinaadis kohtuvad naturaalne rabarberipüree, sidrunimahl, rohemünt ja teised maitsetaimed.

UUS! Kadaka-metsamarja kuivmarinaadis vardaliha – Inspireerituna sellest, kui hästi uus Ürt&Grill sari eelmisel aastal vastu võeti, lõime selleks aastaks uue, tõeliselt suvise Eestimaa maitse – kadaka-metsamarja vardaliha. See maitseb kui suvine jalutuskäik üle kadakase heinamaa, mustikatest tulvil metsatuka. Purustatud kadakamarjad annavad lihale parajalt vürtsi ja vunki, sidrunimahl happesust ning metsmustikad mahendavad ning tasakaalustavad kooslust. Väheses marinaadis toote lihasisaldus on 86% ning valmistatud ikka käsitsilõigatud eestimaisest sealihast.