EST

Kampaaniad

Ürt & Grill- ehe ja ürdine eestimaine grill

Valged õhtud on parim aeg grillimiseks. Teeme valged õhtud veelgi maitsvamaks, sest Rakverel on valminud uued ehedad ja ürdised maitsed! Ürt & Grill tooteseerias on grill-lihade maitsestamisel kasutatud kuivmarinaadi. Lihale annab erilise ja eheda maitse erinevatest ürtidest ja teistest kodumaistest saadustest koosnev kuivmarinaad. Ehedatest ja kodumaistest koostisosadest marinaadid on tuttavad, ent kaasaegsetes maitsekombinatsioonides, pakkudes grillisõpradele uusi maitseelamusi.

Rikkalikuks grilliks on valikus üks grill-liha ja kolm vardaliha:

Karges marinaadis rabarberi-mündi vardaliha teeb eriti maitsekaks mõnus kombinatsioon eestimaisest sealihast, naturaalsest rabarberipüreest, sidrunimahlast, rohemündist ja teistest maitsetaimedest. Tõeliselt ainulaadne ja värskendav uudistoode.

Aromaatses marinaadis mädarõika-tilli vardalihale lisavad külluslikkust küüslauk, till ja teised maitsetaimed.

Maitseküllases marinaadis karulaugu-ürdi vardalihale on lisaks küüslauk, tomatihelbed ja kuivatatud karulauk.

Lisaks on valikus ka mahlane sidruni-kuusevõrse grill-liha. Lihale annavad värskust sidrunimahl ja kuusevõrsepulber. Särtsu lisavad vürtsid ja maitsetaimed.

Grill-lihad ei sisalda E621-te ja vardalihad on pakendatud mugavasse pakendisse, et saaksid oma lemmikgrilli teha nii kodus, sõprade juures ja väljasõitudel. Võid kindel olla, et liha, mida kasutame, on pärit meie enda farmidest ning kasvatatud suure hoolega.

Proovi ehedat ja ürdist eestimaist grill-liha!

Rakverelt