Roheline on nüüd veel rohelisem

Juhindudes Rakvere rohelisest mõtteviisist, võtsime eelmise aasta lõpus ette Rakvere hakklihade kategooria pakendid ning seadsime endale eesmärgid, mis kõnetaksid nii meid endid kui ka meie tarbijaid. Meie esmane eesmärk oli säilitada meie hakklihade praegune kõrge kvaliteet ning teisalt vähendada kasutatava plasti ja pakendi määra, järgides seejuures maksimaalselt rohelist mõtteviisi. Leidsime, et parim lahendus sellele oli pakkida meie hakklihad flow-pakki, mille eelised praeguse karbilahenduse ees on järgmised:

  • 75% vähem pakendit, karbi ja kleebise asemel on vaid flow-kott
  • 100% monomaterjal, s.t et see on 100% ringlussevõetav materjal
  • Pakend võtab vähem ruumi nii kaupluse riiulil kui ka Sinu ostukotis ja kodus külmiku riiulil
  • Sealjuures jääb uues pakendis hakkliha struktuur sama õhuline nagu praegugi

Kõik hakklihapakendid läbisid ka Rakvere disainiuuenduse ning on riiulitelt veelgi paremini leitavad tuttavas rohelises mustris:

Rakvere hakkliha: Mahlakas hakkliha eestimaisest sea- ja veiselihast. Rakvere hakkliha on õige valik kotlettide ja hakkšnitslite valmistamiseks, hautistesse ja kastmetesse.

Kodune hakkliha: Mahlakas hakkliha eestimaisest sea- ja veiselihast. Kodune hakkliha sobib hästi kotlettide ja hakkšnitslite valmistamiseks, hautistesse ja kastmetesse.

Seahakkliha: Eriti mahlakas hakkliha eestimaisest sealihast. Seahakkliha on suurepärane valik kotlettide ja pikkpoisi valmistamiseks.

Veisehakkliha: Mõõduka rasvasisaldusega eestimaisest veiselihast hakkliha. Veisehakkliha on maitsev valik lihapallide ja pikkpoisi valmistamiseks, hakkbiifsteegiks ja pitsale.

Taine seahakkliha: Eriti proteiinirikas ja taine seahakkliha aktiivse eluviisiga inimestele.

Perehakklihasegu: Maitsestatud hakklihasegu on kohe valmis frikadellide ja koduste kotlettide valmistamiseks.