Meist

Rakvere on Eesti tuntuim ning armastatuim liha ja lihatoodete kaubamärk.

Rakvere usub tasakaalustatud tervislikku toitumisse, mille üheks oluliseks osaks on lihatoidud. Nauding maitsvast traditsioonilisest toidust, mis on valmistatud just Eesti inimeste maitse-eelistusi arvestades, on Rakvere ülim eesmärk. Samuti usub Rakvere, et Eesti oleks parem paik, kui koos söömise traditsioonid ikka au sees püsiksid. Rakvere teeb kõik, et sellele kaasa aidata – hea maitse toob inimesed kokku, koondab pereliikmed ja sõpruskonnad ühise söögilaua taha ning tugevdab pere- ja sõprussidemeid.

Eesti Siga on Rakvere kvaliteedimärk, mis näitab, et tooted on valmistatud heast ja kvaliteetsest Eestis kasvatatud sigade lihast. Rakverel on üle Eesti 24 seafarmi: anname tööd nii Eesti seakasvatajatele kui ka teravilja- ja söödatootjatele ning toetame sel moel Eesti maaelu edenemist. Kõige parem on aga see, et nii jõuab Eesti inimeste lauale alati värskeim ning kvaliteetseim kodumaine sealiha. Ja sealiha on eestlased alati armastanud, uhkelt pidulauale kandnud ja argipäeval leiva kõrvale võtnud.

Eesti kliima sobib seakasvatuseks ja sead kasvavad hästi, nii annab seakasvatus eestimaalastele tööd ja aitab maapiirkondades elu alal hoida. Lisaks seakasvatajatele toob see leiva lauale ka näiteks Eesti teraviljakasvatajatele ja söödatootjatele, kellelt tuleb suurem jagu sigade toidukraamist.