Tule praktikale

Otsime pidevalt uusi viise olemasolevate töötajate arendamiseks ja hoidmiseks. Soovime leida ja inspireerida ka talente, keda tulevikus vajame.

Tule teosta praktika koos meiega!

AS Maag Eesti tuntumad kaubamärgid Eestis on Rakvere ja Tallegg. Oleme Eesti suurim toidu- ja põllumajandusettevõte ja peame oma suurimaks väärtuseks kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult, pärit meie oma farmidest ning valmistatud just eestlaste maitse järgi. Meie pika ajalooga kohalikud kaubamärgid Rakvere ja Tallegg on rahva poolt armastatud ja katavad oma laia tootevalikuga meie igapäevase toidulaua. Eestis anname tööd ligi 1200 inimesele, kes pingutavad igapäevaselt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu meie tarneahela ulatuses – farmist toidulauale. Tallegg kaubamärgiga oleme Eesti ainus kodumaine linnulihatootja. Meie tootmisüksused asuvad Rakveres ja Tabasalus, kus valmistame kvaliteetseid ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnuliha ning valmistooteid. Vastutustundlik ettevõtlus on meie strateegia lahutamatu osa, mis tähendab läbimõeldud ja mõtestatud tegutsemist kogu väärtusahela ulatuses, alates algtootmisest kuni lõpptarbijani.

PRAKTIKAKOHTI PAKUME

Seakasvatuses ja veterinaarmeditsiini erialal – meie tütarettevõtte AS Rakvere Farmid all tegutsev Ekseko seafarm on suurim seakasvatus Eestis ja asub Viljandimaal. Oleme pühendunud tulevikutalentidele ainulaadsete võimaluste loomisele, mis annavad parima kogemuse ja tõuke professionaalsele karjäärile. Peale edukat praktikat on praktikantidel võimalus meile ka pikemaajaliselt tööle jääda.


Praktikahuvi korral Eksekos palume kontakteeruda:

AS Rakvere Farmid (Ekseko) personalijuht Kaja Kuus kaja.kuus@maagfood.com

Logistikavaldkonnas – suurettevõttena on meie logistikaprotsessid mitmekülgsed, uuenduslikud ja huvitavad. 2021. aastal avasime uue ja keskkonnasäästliku logistikakeskuse Rae vallas, Jüris. Keskus teenindab tsentraalselt kogu Baltikumi, asendades ettevõtte seni Rakveres ja Riias tegutsenud komplekteerimiskeskused. Sel viisil protsesside ühendamine võimaldas meil parandada klienditellimuste komplekteerimise kvaliteeti, lisaks asuvad Tallinna ringtee vahetus läheduses ka paljude suuremate jaekettide jaotuskeskused. Logistikakeskuses on 9000 ruutmeetrit laopinda (mida on hiljem võimalik järgmiste ehitusetappide käigus veelgi suurendada), kasutusel uuendatud laojuhtimissüsteem (WMS) ja kaasaegsed töövahendid. Keskus aitab meil vähendada olulisel määral keskkonnamõjusid, täites nõnda vastutustundliku ettevõtluse ootusi. Hoonele on paigaldatud päikesepaneelid ja kasutusel automatiseeritud taarapesuliin. Keskus annab tööd rohkem kui sajale inimesele.

Praktikahuvi korral logistikas palume kontakteeruda ksenia.sheveleva@maagfood.com