Maitseküllane suutäis Sinu toidulaulal!

Meie parima kvaliteediga liha ja aastakümnete pikkune kogemus on need, mis annavad Rakvere vorstidele nende unikaalse koostise ning suurepärase maitse. Maitseküllane suutäis Sinu toidulaual.

Proovi uusi maitseid!

Trühvlisalaami 80g – muudavad eriliseks ehtsad trühvlid, mida on tunda nii suurepärases aroomis kui maitses ning näha tükikestena salaamiviiludes. Kui naudid trühvleid, siis on see külluslik salaami just Sulle! Õhukesed salaamiviilud sobivad nii võileivale, pitsale kui ka mõnusale snäkivaagnale.
Lisaks võitis Tallinna Toidumessi parimate jõulutoodete konkursi „Parim Liha Üllatustoode 2023“ märgise!
Parma salaami 80g – on mõnus maitseelamus, mis saanud nime päikselise Parma linna järgi. See on valmistatud kvaliteetsest sealihast, mida rikastavad unikaalsed vürtsid. Lisa oma võileivale itaaliapärast maitset!

Uudiseks on ka meie uus skin-pakend – tegime selle materjalidest, mida saab õigesti sorteerides uuesti kasutusele võtta. Toodet on pakendis 80g, mis on just piisav kogus, et avatud pakendis toode tarbitaks ära soovitatud 48h jooksul. Seeläbi saame üheskoos anda ka panuse koduse toiduraiskamise vähendamisse.