EST

Ettevõttest

Tule praktikale

Otsime pidevalt uusi viise olemasolevate töötajate arendamiseks ja hoidmiseks. Soovime leida ja inspireerida ka talente, keda tulevikus vajame.

Tule teosta praktika koos meiega!

HKScan Estonia AS tuntumad kaubamärgid Eestis on Rakvere ja Tallegg. Oleme Eesti suurim toidu- ja põllumajandusettevõte ja peame oma suurimaks väärtuseks kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult, pärit meie oma farmidest ning valmistatud just eestlaste maitse järgi. Meie pika ajalooga kohalikud kaubamärgid Rakvere ja Tallegg on rahva poolt armastatud ja katavad oma laia tootevalikuga meie igapäevase toidulaua. Eestis anname tööd ligi 1200 inimesele, kes pingutavad igapäevaselt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu meie tarneahela ulatuses – farmist toidulauale. Tallegg kaubamärgiga oleme Eesti ainus kodumaine linnulihatootja. Meie tootmisüksused asuvad Rakveres ja Tabasalus, kus valmistame kvaliteetseid ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnuliha ning valmistooteid. Vastutustundlik ettevõtlus on meie strateegia lahutamatu osa, mis tähendab läbimõeldud ja mõtestatud tegutsemist kogu väärtusahela ulatuses, alates algtootmisest kuni lõpptarbijani.

 

PRAKTIKAKOHTI PAKUME

Seakasvatuses ja veterinaarmeditsiini erialal – meie tütarettevõtte AS Rakvere Farmid all tegutsev Ekseko seafarm on suurim seakasvatus Eestis ja asub Viljandimaal. Oleme pühendunud tulevikutalentidele ainulaadsete võimaluste loomisele, mis annavad parima kogemuse ja tõuke professionaalsele karjäärile. Peale edukat praktikat on praktikantidel võimalus meile ka pikemaajaliselt tööle jääda.

Praktikahuvi korral Eksekos palume kontakteeruda:
AS Rakvere Farmid (Ekseko) personalijuht Kaja Kuus kaja.kuus@hkscan.com

 

Logistikavaldkonnas – suurettevõttena on meie logistikaprotsessid mitmekülgsed, uuenduslikud ja huvitavad. 2021. aastal avas HKScan Estonia uue ja keskkonnasäästliku logistikakeskuse Rae vallas, Jüris. Keskus teenindab tsentraalselt kogu Baltikumi, asendades ettevõtte seni Rakveres ja Riias tegutsenud komplekteerimiskeskused. Sel viisil protsesside ühendamine võimaldas meil parandada klienditellimuste komplekteerimise kvaliteeti, lisaks asuvad Tallinna ringtee vahetus läheduses ka paljude suuremate jaekettide jaotuskeskused. Logistikakeskuses on 9000 ruutmeetrit laopinda (mida on hiljem võimalik järgmiste ehitusetappide käigus veelgi suurendada), kasutusel uuendatud laojuhtimissüsteem (WMS) ja kaasaegsed töövahendid. Keskus aitab HKScan Estonial olulisel määral keskkonnamõjusid vähendada, täites nõnda vastutustundliku ettevõtluse ootusi. Hoonele on paigaldatud päikesepaneelid ja kasutusel automatiseeritud taarapesuliin. Keskus annab tööd rohkem kui sajale inimesele.

Praktikahuvi korral logistikas palume kontakteeruda ksenia.sheveleva@hkscan.com

 

Tabasalu lihatööstuses – Tallegg on ainus kodumaine linnulihatootja, mille ajalugu sai alguse aastal 1956. Seega 2021. aasta juulis tähistas Tallegg Eesti ainsa ja suurima eestimaise kanalihatootjana juba 65. sünnipäeva. Kasvatame kõik oma kanad ise – vaid nii tagame kindla ja kontrollitud kvaliteedi. Kõik meie linnud kasvavad antibiootikumivabalt meie oma linnufarmides, mis asuvad valdavalt Tallinna lähiümbruses. Tabasalu lihatööstus renoveeriti 2013. aastal ning on 13 000 ruutmeetri suurune kaasaegne tootmisüksus, mis annab tööd ligikaudu 300 inimesele. Tallegg Tabasalu lihatööstuses pakume töö- ja praktikakohti toidutehnoloogia-, tööohutuse- ja tehnikavaldkonnas. Kui Sa huvipakkuvat töö- või praktikakohta sellest loetelust ei leidnud, siis võta meiega ühendust.

Praktika läbimiseks Talleggis palume kirjutada personalijuht Evelyn Hannibalile evelyn.hannibal@hkscan.com
Talleggi tootmisüksus asub aadressil Sütemetsa tee 56, Tabasalu, Harku vald, 76901, Harjumaa.

 

Rakvere lihatööstuses, mis tähistas aastal 2020 oma 130. sünnipäeva. Rakvere, olles Eesti tuntuim ja armastatum värske liha ja lihatoodete kaubamärk, usub tasakaalustatud tervislikku toitumisse, mille üheks oluliseks osaks on lihatoidud. Eesti Siga on Rakvere kvaliteedimärk, mis näitab, et tooted on valmistatud heast ja kvaliteetsest Eestis kasvatatud sigade lihast.

Rakvere lihatööstus pakub väga erinevaid praktikavõimalusi järgnevates valdkondades:

 • Müügi ja tootmise planeerimine
 • Toidukvaliteet ja -ohutus
 • Personalitöö
 • Finants
 • Töökeskkond
 • Toidutehnoloogia
 • Lukksepp
 • Automaatika
 • Elektrik
 • Puhastustöötaja
 • Katlaoperaator
 • Lihatöötleja
 • Tootearendus
 • Toomine ja tootmiskorraldus
 • Logistika

Rakvere lihatööstus asub aadressil Roodevälja küla, Rakvere vald, 44207 Lääne-Virumaa.
Praktika läbimiseks Rakvere lihatööstuses palume kirjutada ksenia.sheveleva@hkscan.com

Ei leidnud sobivat praktikakohta? Kirjuta personal@hkscan.com