Eesti parim lihatoode 2023 on Rakvere Ürt & Grill rabarberi-mündi marinaadis vardaliha

28. märts 2023

Eesti parim lihatoode 2023 on Rakvere Ürt ja Grill rabarberi-mündi vardaliha. Tegu on unikaalse retseptiga, erilise ja eheda maitsestusega kuivmarinaadis käsitsilõigatud seakaelakarbonaadist vardalihaga, mille lihasisaldus on lausa 95%. Karges marinaadis kohtuvad naturaalne rabarberipüree 2,5%, sidrunimahl, rohemünt ja teised maitsetaimed. Tõeliselt ainulaadne ja värskendav uudistoode algavaks grillihooajaks.

HKScani Baltikumi turundus- ja tootearendusdirektoril Janne Laik-Lõhmusel on parima lihatoote tiitli üle suur heameel. „Me tegime seda jälle! Teist aastat järjest noppisime Eesti parima lihatoote auhinna. Eelmise aasta alguses esitlesime Ürt & Grilli kui uut premium kontseptsiooni jaekettidele. Unikaalse retseptiga grill-lihade seeria, millele annab erilise ja eheda maitsestuse kuivmarinaad – kodumaised, tuttavad ja trendikad marinaadi koostised. Tol hetkel esitletutest sai rabarberi-mündi marinaad koheselt lemmiku staatuse.

Ajakiri Oma Maitse nimetas 2022. aastal selle toote parimaks soojaks lihatooteks ning vastav märgistus kaunistab uuel hooajal ka meie pakendit. Mis mul muud öelda kui et järjekordne tõestus, et loome ja toodame parimaid maitseid. See on see hea maitse, mis meid ühendab. Siiras aplaus siinkohal kahele toote loojale – kategooria- ja brändijuht Tiina Stint ja tootearendaja Rando Veberson, megatubli töö! Mõnusat peagi algavat grillihooaega kõigile koos võidutootega!“ soovib Janne.

Eesti Parima Toiduaine konkursi hõbemärke jagati kokku 11 kategoorias.

Loe Toiduliidu pressiteadet siit https://toiduliit.ee/