Rakvere trühvlisalaami sai jõulutoodete konkursil „Parim Liha Üllatustoode 2023“ märgise

9. oktoober 2023

Rakvere trühvlisalaami on Tallinna Toidumessi parimate jõulutoodete konkursi „Parim Liha Üllatustoode 2023“ märgise võitja! Võitjad selgusid pimetestis, kus 1627 messikülastajat hindasid toodete maitset, lõhna ja välimust ilma pakendit nägemata ega tootja nime teadmata. Oleme meelitatud selle tunnustuse eest ja meil on suur rõõm, et just trühvlisalaami nii paljude pimetestijate lemmikuks osutus.
Jõulutoode 2023 võitjad selgitati välja lihatoodete, pagaritoodete, hõõgveinide ja jõuluõlle kategoorias. Võistlus toimus 20. korda ning omavahel konkureerisid 25 tootjat ja 87 toodet. Kõikide võitjate nimekirja näed Tallinna Toidumessi kodulehelt https://www.profexpo.ee/foodfair/2023/10/02/eestimaised-joulutooted-palvisid-tunnustuse-tallinna-toidumessil/

Uuri trühvlisalaami kohta lisainfot Rakvere uuelt kodulehelt: Trühvlisalaami 80g

Tallinna Toidumess toimus juba 30. korda, seekord 27.-28. septembril Unibet Arenal. Kolme aastakümne jooksul on mess olnud Eesti toidukultuuri edendajaks ning toiduproffide seas hinnatud erialasündmuseks. Messile on oodatud Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, kaubanduse ning sidusalade esindajad ja eksperdid. Kindel koht rahvusvahelises messikalendris toob kohale erialaspetsialistid ja huvilised lähinaabrite juurest ning kaugemaltki. Ligi paarsada eksponenti esitlesid külastajatele uudiseid, trende, innovatsiooni. Messil olid esindatud ka tarbijate lemmiktooted, et veenda külastajaskonda nende püsivas kvaliteedis.