Ürt & Grill – ehe ja ürdine eestimaine grill

Ürt&Grill sarja tooted on inspireeritud Eesti suvest ning meile südamelähedastest maitsetest. Tooraineks kasutame vaid parimat liha Eesti farmides kasvanud sigadelt. Selleks, et kõik vardalihad oleksid just õige suurusega, lõikame need käsitsi parajateks kuubikuteks. Tooted on liharohked, kasutame pigem vähem, kuid maitseküllast marinaadi või lausa kuivmarinaadi, austades väärt toorainet ning lubades sealihal endal särada.
Ürt&Grill sari pakub maitseelamust nii tõelistele gurmaanidele, kui sobib suurepäraselt ka kogu perele.

UUS! Ürt&Grill punase sõstra ja rosmariini grill-liha seavälisfileest 320g
Mahedamaitselisest ja väherasvasest seavälisfileest steigid särtsakas marinaadis vajavad kuumal grillil vaid hetke kummalegi poolele. Nii jääb liha mahlane ja pehme. Punase sõstra happeline marinaad on teinud liha hõrguks ning rosmariin lisab maalähedust. Kerge ja suvine koduaiast inspireeritud grillielamus!

Kadaka-metsamarja kuivmarinaadis vardaliha 600g
Maitseb kui suvine jalutuskäik üle kadakase heinamaa mustikatest tulvil metsatukka. Purustatud kadakamarjad annavad lihale parajalt vürtsi ja vunki, sidrunimahl happesust ning metsmustikad kerget mahedat magusust. Väheses marinaadis toote lihasisaldus on 86% ning valmistatud ikka käsitsilõigatud eestimaisest sealihast.

Rabarberi-mündi vardaliha 600g
Unikaalse retseptiga ja erilise maitsestusega kuivmarinaadis käsitsilõigatud seakaelakarbonaadist vardaliha, mille lihasisaldus on lausa 95%. Karges marinaadis kohtuvad naturaalne hapukas rabarberipüree, sidrunimahl, rohemünt ja teised maitsetaimed. Suviselt värske ja pisut ootamatu maitsekombinatsioon on grillipidude lemmik.