Grilliklassikud Rakverelt

Ühel õigel grillimeistril on alati varuks häid ja klassikalisi maitseid. Ja neid on Rakverel külluslikult!

UUS! Ürdimarinaadis grill-liha kaelakarbonaadist 500g – Maitserikkast kaelakarbonaadist grill-lihalõigud sibula ja ürdiseguga õlimarinaadis. Rohkelt oreganot ehk punet ja peterselli ning veidi küüslauku ja õli on klassikalise Ladina-Ameerika lihakastme chimichurri baasiks, millest on see marinaad saanud inspiratsiooni. See unikaalse maitsega grill-liha sobib suurepäraselt igale grillipeole või pereõhtule ning pakub naudingut nii lihasõpradele kui ka gurmaanidele.

UUS! Kooreses marinaadis grill-liha 500g – Mõnusast kaelakarbonaadist grill-lihalõigud naturaalse koore, küüslaugu ja murulauguga. Kreemine klassikalise maitsega marinaad muudab liha pehmeks ja mahlaseks. Loomulikult valmistatud ilma maitsetugevdajata ja parimast eestimaisest sealihast.

UUS! Kaukaasia šašlõkk kuivmarinaadis 800g – Kaukaasia köögi rikkalikest traditsioonidest ja ainulaadsetest maitsetest inspireeritud suurepärane kuivmarinaadis šašlõkk sisaldab tervelt 94% parimat eestimaist sealiha. Maitsekas õli-, küüslaugu- ja ürdimarinaadis on just paraja suurusega käsitsilõigatud seakaelakarbinaadi tükid. Tee oma grilliõhtu eriliseks ja avasta Kaukaasia maitsed!

UUS! Šašlõkk marineeritud kurgiga 800g – Seašašlõkk ning marineeritud kurk sobivad suvisele grillitaldrikule kokku kui valatult. Panime nüüd marineeritud kurgi lausa lihamarinaadi ning tulemuseks on mõnus suvemaitsete segu – kurgimarinaadi äädikas ja vürtsid pehmendavad ning maitsestavad mahlast sealiha. Lisaks annavad marinaadile võimu lisatud sibul, küüslauk, petersell jt ürdid ning vürtsid. Suveõhtute grilliklassik!

Lisaks uutele toodetele leiab iga grillisõber klassikalisest grilliseeriast tuttavaid maitseid grill-lihade hulgas:

Uue kuue on saanud juba olemasolevad lemmikšašlõkid:

Toorvorstide valikus on samuti tuttavad lemmikud:

Rakvere grillitoodetega võid alati olla kindel, et Sinu grillipeol on maitse, mis ühendab!

Tutvu meie kogu grillitoodete valikuga siin