Elu on grill!

Eesti mees on grillilõvi ja ühel õigel grillilõvil on alati varuks häid maitseid. Meie siin Rakveres ei hoia aga varuks, vaid jagame ikka grillisõpradega! See suvi tuleb legendaarne, sest Rakvere lihameistrite käe all on valminud võimas valik kogu pere südamed võitnud ehedaid ja klassikalisi maitseid, mida otse grillilt nautida.
Rakveres valmistame šašlõkke vastutustundlikult ja ainult parimast toorainest. Meie šašlõkid on käsitsi lõigatud väärttükist. Võid kindel olla, et liha, mida kasutame šašlõkkide valmistamisel, on pärit meie enda farmidest ning kasvatatud suure hoole ja armastusega. Kõik legendaarsed šašlõkid on loomulikult valmistatud ilma maitsetugevdajateta.

Rakvere šašlõkid on mugavas pakendis – haara kaasa ja grillipidu võib alata!

 

Uutest toodetest astuvad lavale:

Kaukaasia šašlõkk kuivmarinaadis 800g – Kuivmarinaadis eestimaisest seakaelakarbonaadist šašlõkk, kus lihasisaldus lausa 94%.

Šašlõkk marineeritud kurgiga 800g – Panime kurgi sealihašašlõkimarinaadi, mis lisaks suurepärasele maitsestusele muudab ka liha hõrgumaks.

Uues pakendis tulevad taas juba tuttavad klassikud:

Tutvu meie kõigi selle suve grilltoodetega SIIN

Rakvere toodetega võid kindel olla, et kuumal grillil valmivad meistri käe all parimad maitsed, mis viivad lausa keele alla.