Rakvere Elustiilipäev

Tõsta oma elukvaliteeti – 7. mail 2024 toimub Rakveres suur Elustiili- ja inspiratsioonipäev, mille eesmärk on aidata Sul igapäevaselt teha paremaid valikuid toitumise, liikumise ja nii enda kui oma pere tervise hoidmise osas. Elustiilipäeval annavad oma teadmisi edasi nii valdkonna eksperdid kui juba muutuse läbi teinud inimesed.
Muutus algab sinust endast – see on mõtteviis, mis ühendab!

MIKS? Teoorias teame kõik, mida tuleb teha selleks, et elada tervislikumat elu – kuidas teha paremaid toiduvalikuid ning luua trennirutiini. Praktikas kipume aga sageli läbi kukkuma. Kuidas luua päriselt oma ellu muutust, nii et see muutus tegelikult ka teoks saaks ja uued harjumused püsima jääksid? Rakveres räägime sulle praktilistest kogemustest ja teeme tervisliku eluviisi põhimõtted lihtsaks.

KELLELE? Elustiilipäev on suunatud neile, kes hoolivad iseenda ja oma lähedaste tervisest. Inimestele, kes soovivad tõsta oma elukvaliteeti ja terviseteadlikkust. Oodatud on kõik, kes soovivad oma ellu muutusi sisse viia, eesmärgiks tervislikum eluviis.

KUS? Rakvere Teatrikino saal (Kreutzwaldi 2a, Rakvere) ja veebi teel.

Elustiilipäeval astuvad meie ette:

  • Kristjan Port – tervisekäitumise ja spordibioloogia professor. Loe lähemalt
  • Sirje Potisepp – Eesti Toiduainetööstuse Liidu juhataja. Loe lähemalt
  • Kirsti Pedak – liikumisteaduste lektor. Loe lähemalt
  • Gähtlin Leppänen – psühholoog. Loe lähemalt

 

Kristjan Port – “Positiivne rutiin võib pikendada eluiga

Sirje Potisepp – „Tervislik toitumine algab ostukorvist

Kirsti Pedak – “Sina lapsevanemana paned aluse oma lapse aktiivsusele

Gähtlin Leppänen –  „Sinu füüsiline aktiivsus on kinni Sinu minakõnes

 

Päeva lõpus toimub kaasahaarav paneeldiskussioon – “Takistuste kiuste – minu teekond parema elustiili poole”, kus osalevad laulja ja laulukirjutaja Ott Lepland, majandusekspert Peeter Koppel, treener ja toitumisnõustaja Maris Kajari ning personaal- ja rühmatreener Janika Koch-Mäe.

Rakverre tulijaid ootab tervislik ja kerge lõunasöök – näitame, milline näeb välja Sinu uus toidulaud.
Kohapeal osalejatele anname päeva lõpus kaasa ka kingituse.

Osalustasu: 25 eurot (tasumine toimub registreerumisel pangalingi vahendusel)
Koolitusel on võimalik osaleda nii kohapeal kui veebiülekande vahendusel.
Veebiülekande link edastatakse päev enne koolituse toimumist osaleja poolt märgitud e-mailile.

NB! Palume tähele panna, et veebiülekande link edastatakse reaalajas vaatamiseks ainult neile, kes on registreerimisvormile märkinud, et soovivad osaleda veebi teel.
Järelvaatamise link saadetakse kõigile konverentsil osalenutele hiljemalt kaks päeva peale ürituse toimumist. Sündmus on järelvaadatav 30 päeva.

Rakvere Elustiilipäeval osalevatele treeneritele, kes seda soovivad, väljastatakse tunnistus. Tunnistuse saame saata e-mailile. Vastav info tuleb kindlasti märkida registreerumisvormile.

Lisainfo: eesti@maagfood.com