EST

Kampaaniad

Taste of America

America_sisubanner_EE_680x370pix

Ameerikapärastest maitsetest inspireeritud grilltoodete sari Rakverelt!

Ameerikas on kõik suurem, sest suur, see tähendab ju rohkem!
Grillides suurelt, ehk ameerika moodi, saad sa samuti kõike rohkem. Ka rohkem maitset. Sa saad korraga nii mõnusalt tammesuitsu kui terakest tšillit, sutsuke soolast ja kergelt magusat. Ühesõnaga, kuna ameeriklased koguste ja maitsetega ei koonerda siis grillides ameerika moodi saad nii et vähe pole!

Nii et grill big! Grilli suurelt!

 

American toorvorst lambasooles
Mahlased ameerika stiilis toorvorstid on parajalt suitsuse maitse ja kerge vürtsikusega. Punaka tooniga lambasooles vorstile annvad hea maitse röstitud tšilli, küüslauk, Cayenne’i pipar ja paprika.

Ameerikapärane tammesuitsuses marinaadis šašlõkk
Käsitsi lõigatud parim šašlõkiliha – seakaelakarbonaad, mille ehedas ameerikapärases marinaadis annavad tooni maitsetaimed ja vürtsid nagu paprika, must pipar, sinep, koriander, tšilli, sibul, küüslauk, apteegitill.
Erilist naudingut ja elamust pakub marinaadi tammesuitsune mekk.

Boston butt steik tammesuitsuses marinaadis
Boston butt või pork butt on ameerikapärane nimetus sealiha väärttükile, mis lõigatakse seaesiosast. Toeka seaabaliha ehedas barbeque-maitselises marinaadis on tunda maitsetaimi ja vürtse (sh. paprika, must pipar, sinep, koriander, tšilli, sibul, küüslauk, apteegitill) ning mõnusat tammesuitsust mekki.

Ameerikapärase toorsuitsupeekoni viilud ja bbq-kaste
Parajalt paksud toorsuitsutatud peekoniviilud, mis sobivad nii grillimiseks, kui ka ahjus või pannil küpsetamiseks. Kui peekoniviilud küpsed, lisa ameerikapärast maitset moppides neid BBQ-kastmega, mis tuleb eraldi pakikesena tootega kaasa.

Ameerikapärase toorsuitsupeekoni vardad
Uudne ümber varda keeratud mõnus ja õhuke toorsuitsutatud peekon sobib nii grillimiseks kui ka ahjus küpsetamiseks.

Ameerikapärane bbq-ribi
Ehtsa ameerikapärase barbeque-maitsestusega searibi, millel mõnusalt suitsune ja magusvürtsikas mekk. Pikki tunde madalal temperatuuril ülipehmeks ja mahlaseks küpsetatud ribi on valmis koheseks tarbimiseks ja vajab parima maitseelamuse saamiseks grillil hõõguvate süte kohal vaid 5–10 minutit kuumutamist.

American grillribi
Kolme lühikese 5-8 cm ribi kaupa pakendatud ehtsa ameerikaliku magus-vürtsika maitsega suitsuhõngulised grillribid.